*Representantskapet: Deltar og har talerett men ingen stemmerett i styre.

*kontrollutvalg: Deltar og har talerett men ingen stemmerett i styre.

Treningstider

Dag Tid Notat

Kontaktpersoner

Tittel Navn E-post Telefon
Hovedstyre IF Birkebeineren
Fungerende leder Erik Arve erik.arve@ka-group.com 953 35 495
sekretær
Barnehage representant Tove Aasen tove.aasen@gjensidige.no
Økonomi Ole Peter Motzfeldt ole.peter@mhregnskap.no 917 43 245
Medlemsregister Rune Martin Larsen medlem@ibk.no 970 11 066
Anlegg Magne Nordhagen mange.nordhagen@ibk.no 924 17 009
Marked Håkon Olsen sponsor@ibk.no 950 33 519
Varamedlem Siw Zunder Siw.Zunder@assemblin.no 975 77 560
*Representantskapet Rolf Enersen rolfener@gmail.com 918 76 046
*kontrollutvalg Trond Andersen trond.andersen@ibk.no 473 51 847
Gruppeledere
Tilrettelagt gruppe Svend Haug
Fotball Mette Granli Mette.Granli@ibk.no 984 39 830
Håndball Pål Syvertsen leder@ibkhandball.no 928 17 501
Idrettsskolen Erik Arve erik.arve@ka-group.com 953 35 495
Ski Carita Skjønberg Holth ski@ibk.no
Sykkel Arne Myklemyr arne.myklemyr@ibk.no 997 17 278
Tennis Hans Tveito Hans.Tveito@ibk.no 957 60 590
E-sport Frode Knudsen frode.knutsen@ibk.no 400 11 088
Seniorgruppen Knut Tore Maudal Knut.Tore.Maudal@ibk.no 906 00 098